Pište:    info@spartangym.cz
Přihlásit se

Tréninkové programy

V současné době probíhá renesance již známých tréninkových metod, které se objevují v podobě FUNKČNÍCH TRÉNINKŮ. Proto jsme pro tebe ve SPARTAN GYM připravili drsné tréninkové programy. Výzvy se mají přijmout!

 

FUNKČNÍ TRÉNINKY

Mezi Funkčními tréninky si můžeš vybrat CROSS TRÉNINK, TABATA TRÉNINKAGOGE KRUHÁČ a KALISTHENIKA RIEGRÁČ.

  • CROSS TRÉNINK je příprava pro sporty Strongman, CrossFit, Vzpírání, Atletika, Gymnastika, ad., který rozvíjí zejména rychlost a sílu.
  • TABATA TRÉNINK je trénink krátkých intervalů vhodný pro sporty jako je Hokej, Fotbal, Basketbal, Cyklistika, Běh, ad., pro rychlý nárůst anaerobní a aerobní vytrvalosti.
  • AGOGE KRUHÁČ je kruhový trénink určený pro všechny typy sportů, zaměřený na komplexní svalový rozvoj, pohybovou všestrannost a budování kondice.
  • KALISTHENIKA RIEGRÁČ je trénink s vlastní váhou na workout hřištích a tělocvičnách, který slouží k maximálnímu rozvoji izometrické a dynamické síly.

 

Fitness

 

Již brzy pro vás otvíráme zcela nové část fitness ve kterém naleznet zcela nové stroje značky DHZ a spousty speciálního vybavení na strongmanský trénink a Cross-fit.

Soukromé tréninky

Ve SPARTAN GYM ti samozřejmě nabízíme také možnost SOUKROMÝCH TRÉNINKŮ pod vedením profesionálních trenérů s individuálním přístupem. Stačí si jen vybrat! 

 

CENÍK TRÉNINKŮ

Podívej se na CENÍK TRÉNINKŮ ve SPARTAN GYM.